Danışmanlık

Şirket kurucumuz Ümit Temurçin’in  1996- 2006 yıllarında eğitim branşı olan Turizm, Otelcilik ve F&B (Yeme-İçme) alanlarında edindiği ulusal ve Amerika  deneyimlerini, yeni nesil projelerle farklı bir kondisyona taşıyan içerikler üretiyoruz. 

2007 -16 yılları arası perakende ve mağazacılık sektörünün ‘’Görsel Sunum, Vitrin Tasarım ve Mağaza Açılış Operasyonları’’ alanlarında bir çok ulusal ve uluslararası markalarda edindiği bilgi birikimi, yönetim şekli ve kreatif  dokunuşların yapılandırılması alanlarında özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel ünvanlarına ek  olarak uzun yıllardır blog yazarlığı ve  sosyal medya kimliği güçlü olan Ümit Temurçin 2017 yılından itibaren Akşam Gazetesi Moda Yazarlığı görevini sürdürmektedir. Bu anlamda digital pazarlama projeleri, yazılı ve görsel basın alanlarında markaların ihtiyaç duyduğu stratejik planlama alanlarında da danışmanlık ve organizasyon hizmetlerini sunmaktayız.

Kariyer planlaması, marka kurumsal kimlik çalışmaları, hedef kitle belirlenmesi ve konsept belirleme anlamında  ‘’ Project Challenger / Proje İçeriklerinizi Sorgulayan’’ bir yaklaşım ile çoklu uzmanlık bakış açılarımızı birleştirerek  danışmanlık vermekteyiz. Tekstil, moda ve mağazacılık sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz, ulusal ve uluslararası deneyimlerimizi UT Projects çatısı altında bir araya getirdik. Aynı zamanda turizm, otelcilik, basın ve sosyal medya alanında ki tecrübelerimiz ile markalara yenilikçi projeler ve kapsamlı organizasyon içerikleri üretmek için çalışıyoruz.

İletişim

Muradiye Mah. Şair Nazım Sok. Ortaklar Apt. Kat:1 Daire:5
Beşiktaş 34357 İstanbul Türkiye
Tel : +90 212 249 90 67
Email :info@umittemurcin.com
Web :http://umittemurcin.com
© Copyright 2019 - Archi by OceanThemes